Regulamin rekrutacji

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji:
REGULAMIN REKRUTACJI - pdf

Zapisy na rok szkolny 2016/2017

Od 1 lutego 2016 rozpoczynamy przyjmowanie podań do szkoły na rok szkolny 2016/2017

Czytaj więcej...

Zajęcia dla kandydatów do SM I st.

Zapraszamy na zajęcia dla kandydatów do klasy pierwszej Szkoły Muzycznej I st.

Czytaj więcej...

Konsultacje dla kandydatów do II stopnia.

Kandydatów do PSM/OSM II stopnia, którzy maja przygotowanie muzyczne  (nie będących uczniami naszej szkoły) zapraszamy na konsultacje:
20.02. 2016
09.04.2016
14.05.2016
Spotkania odbędą się o godz. 10,00  sala A II 64 
Dodatkowych  informacji udziela : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rekrutacja do OSM II stopnia

OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II st. – szkoła łącząca przedmioty muzyczne i ogólnokształcące z zakresu gimnazjum i liceum ( specjalność: instrumentalistyka, rytmika, wokalistyka, jazzowa i rozrywkowa (gitara jazzowa i gitara basowa → cykl 6-letni).

Czytaj więcej...

Rekrutacja do PSM II stopnia

Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia – szkoła prowadząca kształcenie tylko w zakresie przedmiotów muzycznych; zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych. Cykl 6-letni specjalność: instrumentalistyka, rytmika, jazzowa i rozrywkowa (gitara jazzowa i gitara basowa); cykl 4-letni specjalność – wokalistyka, specjalność -  jazzowa i rozrywkowa (gitara jazzowa i gitara basowa).

Czytaj więcej...

Rekrutacja do PSM I st.

INFORMACJE O REKRUTACJI

PSM I st.

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia – szkoła prowadząca kształcenie tylko w zakresie przedmiotów muzycznych; zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych (dział instrumentalny i dział muzykowania zespołowego - cykl 6- i 4-letni).

Czytaj więcej...

Rekrutacja do OSM I st.

INFORMACJE O REKRUTACJI

OSM I st.

OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I st. - szkoła łącząca przedmioty muzyczne i ogólnokształcące z zakresu szkoły podstawowej (dział instrumentalny i dział muzykowania zespołowego - cykl 6-letni).

Czytaj więcej...